301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Ağustos 2021 - Perşembe 16:37
 
Antalya Milletvekili Hasan Subaşı Afyonkarahisar programları kapsamında esnaf odaları ve STK’ları ziyaret etti
İYİ Parti Bölge ve Antalya Milletvekili (Antalya eski Büyük şehir Belediye Başkanı) Hasan Subaşı Afyonkarahisar programları kapsamında esnaf odaları ve STK'ları ziyaret etti. .
Gündem Haberi


İYİ Parti İl Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu’nun hazırladığı program kapsamamın da Türk-İş sendika Başkanı Muharrem Uslu, Afyon veteriner hekimleri odası başkanı M.Nevzat Algan, Türkiye emekliler derneği Afyon şube başkanı Ahmet Ege, ESOB Başkanı Abdulkadir Konak, ATSO Başkanı Hüsnü Serteser, Atatürkçü Düşünce derneği şube başkanı Veli Cengiz ve İşçi emekliler derneği Başkanı Bekir Döner’e ziyaretler gerçekleştirildi. 

 


Ziyaretlerde konuşan İYİ Parti İl Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu, "Genel Başkanımızın talimatları doğrultusunda STK'larımızı ziyaret ederek esnafımızın sorunlarını yerinde tespit ediyoruz. Bugün de Bölge Milletvekilimiz Sayın Hasan Subaşı programımıza katıldılar. Sizlerin sorunlarını sizden bilgi alarak TBMM’de grup toplantısında ve basın toplantısında kamuoyuna duyuracaklar" dedi.
Milletvekili Subaşı da Sivil toplum kuruluşlarının, emeklilerin esnafın sorunlarını çok iyi bildiklerini anlattı. Milletvekili Subaşı: “sizlerin sesi olmak için Afyonkarahisar’a geldik. Esnafımızın, memurumuzun ve emeklimizin derdini en iyi bilen partiyiz. Sizlerin istek ve taleplerini TBMM’de dile getireceğiz.”dedi.

Kaynak: Editör: Yüksel ELÇİ
 
Etiketler: Antalya, Milletvekili, Hasan, Subaşı, Afyonkarahisar, programları, kapsamında, esnaf, odaları, ve, STK’ları, ziyaret, etti,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon

Güncelleme: 29.09.2021
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
İşbirliğimiz
Haber Yazılımı