301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Temmuz 2022 - Perşembe 14:20
 
DEVA Partisi 2. Küçük Sanayi Sitesi Esnaflarını ziyaret etti
Deva Partisi Sivil Toplum ziyaretleri sürdürürken aynı zamanda esnaf ziyaretlerinide bulundu. 2. Küçük sanayi sitesinde lokantacı esnafını ziyaret eden DEVA Partisi heyeti Esnaf maalesef maliyetleri karşılayamadıkları için zam yapmanın planları içinde olduklarını gözlemledi.
Gündem Haberi


Hatta orda bulunan bir esnaf kardeşimiz ile yaptığımız sohbette artık esnaf olarak zor durumdayız sabit giderlerimiz asgari ücrete gelen zamanlardan sonra tekrar artacak çözümü üzülerek belirtiyorum artık çalışanlarımıza sabah işyerine saat 11.00 gelmelerini söylediklerini 11.00 da gelmelerinin nedeninde paket olarak sipariş verdiğimiz yarım ekmeğin bile artık otuz TL den satıldığını  öğlen yenilen yemek ücretinin 250 TL ile 500 TL arasında değiştiğini bu maliyeti aylık olarak hesap ettiğimizde  6000 TL ile 12000 arasında   bir bütçe ayırmalarının mümkün olmadığını artık çalışanlarımıza öğle yemeği vermemek için işbaşını geç saatte yaptıklarını belirtti. Ali Babacan liderliğinde kurulan DEVA Partisini yakından takip ettiklerini ekonomin bozulduğu bu ortamda DEVA Partisi Lideri Ali Babacan’a bu ülkenin ihtiyacı olduğunu belirtti.

 

DEVA Partisinin sonraki durağı Afyon ESOB Başkanı Cengiz Üstün oldu

Ziyarete  başkan olarak seçilen  Cengiz Üstün’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan DEVA Partisi heyeti Esnafın durumunu yakından takip ediyoruz içinde bulunduğumuz ekonomik sıkıntıları biliyoruz. Bu sıkıntıları çözmek için kurulan ve çalışan DEVA Partinin temsilcisi olarak sizleri ziyaret etmek istedik. Görevinizde başarılar dileriz. Esnafın sorunları ülkemizin sorunlarıdır inşallah iktidar olduğumuzda bu sorunların üstesinden gelecek kadrolara sahibiz. Bizler esnafımızın her zaman yanında olacağımızın garantisini veriyoruz. Ekonomi üzerine açıklamış olduğumuz eylem planımızda bahsedildiği üzere iktidara geldiğimizde ilk 90 günde ve 360 günde neler yapacağımızı madde madde sıralık inşallah daha önce yaptığımız gibi ekonomide olduğu gibi ülkemizin tüm sorumlarını çözeceğiz.

Yapılan ziyaretten memnuniyetini dile getiren Başkan Üstün ülkemiz için memleketimiz için hayırlara vesile olmasını dileyerek DEVA Partisi ekibine başarılar diledi.         

Kaynak: Editör: Yüksel ELÇİ
 
Etiketler: DEVA, Partisi, 2., Küçük, Sanayi, Sitesi, Esnaflarını, ziyaret, etti,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon

Güncelleme: 06.07.2022
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
İşbirliğimiz
Haber Yazılımı