301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Kasım 2021 - Salı 23:28
 
Kadir Sayın, 10 Kasım dolayısıyla bir anma mesajı paylaştı
AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın, 10 Kasım dolayısıyla bir anma mesajı paylaştı.
Gündem Haberi


10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Basın Bülteni

 

 

Savaş meydanlarında elde ettiği zaferlerle muzaffer bir komutan, bu başarıları Cumhuriyetle taçlandıran bir devlet adamı, ileri görüşlülüğü, kararlılığı ve vatan sevgisiyle yolumuzu her daim aydınlatan, Milletimizin karamsarlığa düştüğü en zor anda sorumluluk üstlenen, verdiği destansı mücadele ile ülkemizi bağımsızlığa taşıyan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin yıl dönümünde saygı ve minnetle anıyoruz.

 

Atatürk, hayatı boyunca sürdürdüğü bağımsızlık ve uygarlık mücadelesinde, tüm gücünü Türk milletine olan inancından ve güveninden almıştır. Bizler de bugün üzerimize düşen sorumlulukların bilinciyle Atatürk’ün ilke ve inkılâpları ile hiç sönmeyecek bir meşale misali aydınlattığı uygarlık yolunda, kararlı ilerleyişimizi sürdürmek için var gücümüzle çalışmalıyız. Büyük Önder Atatürk’ün bizlere emaneti olan ölümsüz eserler ve değerler dün olduğu gibi bugün de ülkemizi daha ileri noktalara taşıma yolunda bizlere ilham kaynağı olmaya devam etmektedir.

 

Bu duygu ve düşünceler ile Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ ü, tüm silah arkadaşlarını ve Vatanımız uğruna şehit düşmüş tüm kahramanlarımızı bir kez daha saygı, şükran ve minnetle yad ediyorum.

 

Kadir SAYIN

AFSİAD

Yönetim Kurulu Başkanı 

Kaynak: Editör: Yüksel ELÇİ
 
Etiketler: Kadir, Sayın,, 10, Kasım, dolayısıyla, bir, anma, mesajı, paylaştı,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon

Güncelleme: 17.05.2022
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
İşbirliğimiz
Haber Yazılımı