301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Nisan 2022 - Salı 03:59
 
Kemal Erkuş, HİZMET-İŞ başkanı olarak atandı
HAK-İŞ Konfederasyonu ve HİZMET-İŞ Sendikası Genel Başkanı Mahmut Arslan, Afyonkarahisar Belediyesi bünyesinde çalışan ve daha önce İl Başkanlığı görevini başarıyla sürdüren Kemal Erkuş’u HİZMET-İŞ Şube Başkanı olarak görevlendirdi.
Gündem Haberi


Afyonkarahisar için gece gündüz çalışan işçilerin hak ve hukukunu korumak için yola çıkan HİZMET-İŞ Şube Başkanı Kemal Erkuş ve yönetim kurulu üyeleri, HAK-İŞ ve HİZMET-İŞ Genel Başkanı Arslan’ı Ankara’da makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

 

 

İşçi Kardeşlerimizin Her Zaman Yanındayız

Afyonkarahisar’da yürüttükleri sendikal çalışmalar hakkında  Genel Başkan Arslan’a bilgiler veren Erkuş, HAK-İŞ çatısı altında HİZMET-İŞ Sendikası’nın her geçen gün büyük bir aile olma yolunda ilerlediğini söyledi. Genel Başkan Arslan’a yöntemi ile birlikte kendilerini makamlarında kabul ettiği için teşekkür eden Erkuş, alın teri ile emek saf eden işçilerinin her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Afyonkarahisar’da hakim olan kardeşlik ruhuna işçiler olarak katkı sunmak istediklerini ifade eden Kemal Erkuş, amacımız işçilerimizle belediyemiz arasında gönül köprüleri kurmak ve kahraman Afyonkarahisar halkına daha iyi hizmet etmek şeklinde konuştu. 

 

 

Görevlerinde Başarılar Diliyorum

Kemal Erkuş ve ekibine çalışmalarında başarılar dileyen Genel Başkan Arslan, “Bugün itibari ile Kemal Erkuş’u HİZMET-İŞ Sendikamızın Afyonkarahisar Şube başkanı olarak görevlendirdik. Çalışmalarını yakinen takip ediyorduk. Göreve geldiği günden itibaren işçinin hak ve hukukunu gözetmek için yönetimi ile birlikte Kemal kardeşimiz özveri ile çalışıyordu. Kemal kardeşimize ve yönetimine Şube başkanlığının hayırlı olmasını diliyor,  görevinde başarılar temenni ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör: Yüksel ELÇİ
 
Etiketler: Kemal, Erkuş,, HİZMET-İŞ, başkanı, olarak, atandı,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon

Güncelleme: 06.07.2022
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
İşbirliğimiz
Haber Yazılımı