301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Nisan 2022 - Cumartesi 17:02
 
Mustafa Çöl, 23 Nisan dolayısıyla bir mesaj yayınladı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Gündem Haberi


Türkiye Cumhuriyetinin temel taşlarını oluşturan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) açılışının 102. Yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamanın haklı gururu ve heyecanı içerisindeyiz ifadelerine yer veren Başkan Mustafa Çöl mesajında;

“Milletin egemenliğini koruyacak olan meclisimizin açılışı, meclisin ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilmiştir.

Savaşta harap düşmüş, evini, vatanını, yurdunu kaybetmiş bir milletin yeniden doğuş destanı olan Kurtuluş Savaşının seyrini belirleyen önemli kararlar, Milli iradenin temsilcilerinin oluşturduğu Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde alınmıştır.

Dünyada çocuklara armağan edilen ilk bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm dünya çocuklarını kucaklayan eşsiz bir bayramdır.

Bu günde bizlere bu cennet vatanı, canları ve kanları pahasına emanet eden atalarımızın emanetlerini nasıl daha iyi koruyarak ve geliştirerek, yarınlara taşıyabileceğimizi konuşmalıyız.

Bizlere emanet edilen büyük eseri sonsuza kadar yaşatma hususundaki kararlılığımızı, nedenleriyle birlikte çocuklarımıza anlatmalıyız. Anlatmalıyız ki, gelecek kuşaklar uyanık, kararlı ve bilinçli olabilsinler.

Bu duygu ve düşüncelerle milli iradenin kalbi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 102.ci yıldönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutlar, bugünlere gelmemizi sağlayan başta Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere canı pahasına vatanımıza hizmet etmiş olan bütün ecdadımızı saygı ve rahmetle yâd ederim.”
#mustafaçöl #23nisan #sandıklıbelediyesi #sandıklı 

Kaynak: Editör: Yüksel ELÇİ
 
Etiketler: Mustafa, Çöl,, 23, Nisan, dolayısıyla, bir, mesaj, yayınladı,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon

Güncelleme: 06.07.2022
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
İşbirliğimiz
Haber Yazılımı