301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Yazı Detayı
28 Ocak 2019 - Pazartesi 17:04
 
YURDUNUSEVEN-ZEYBEK ZİYARETLERİNİ SIKLAŞTIRDI
FEVZİ ŞEN BANA GÖRE
 
 

YURDUNUSEVEN-ZEYBEK ZİYARETLERİNİ SIKLAŞTIRDI

AK Parti Afyon Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Fakıpaşa Mahallesindeki vatandaşların talep, istek ve önerilerini dinledi. Zeybek ve Yurdunuseven, ilimize yapılacak projeler hakkında vatandaşlara bilgi verdiler.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ile birlikte Fakıpaşa Mahallesi'nde gerçekleştirilen halk toplantısına katıldı. Toplantıya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

“Hedef; Halkımızın hak ettiği güzelliklere ulaşmasını sağlamaktır”

Mahalle sakinlerinin görüş ve önerilerini dinleyen AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, 31

Mart yerel seçimin öneminden bahsetti. Zeybek konuşmasında; “27 Kasım’da AK Parti Grup

Toplantısı’nda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamasından sonra aralıksız çalışıyoruz. Mahalle mahalle, sokak sokak dolaşıyoruz. Çıktığımız hizmet yolunda, bu kutlu yürüyüşümüzde, çalmadık kapı, sıkmadık el, girmedik gönül bırakmayacağız. Zira AK Parti'mizin temel hedefi Afyonkarahisarlı vatandaşlarımızın daha iyi, daha güzel ve hak ettiği güzelliklere ulaşmasını sağlamaktır” dedi.

Ziyaretin amacına da değinen Zeybek, “Mahallelerde yaşayan vatandaşlarımıza gönül belediyeciliğini anlatmaya geldim. Mahalle sakinlerini dinlemeye, dertleriyle dertlenmeye geldim. Bu yerel seçimimizin sloganı ‘Gönül belediyeciliği’ ile şehrimizi tevazu, samimiyet ve gayretle hep birlikte yöneteceğiz. Kazanmamız takdirde güzel ve büyük projelerimiz var. Hükümetimizin desteği ile şehrimizdeki AK Parti Belediyeciliğini devam ettireceğiz. Geçen günlerde ilimize gelen Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’dan birçok proje sözünü aldık. Kentsel dönüşüm, millet bahçeleri,

millet kıraathaneleri ve katlı otopark gibi projelerimize Bakan Kurum bize destek vereceğini ifade etti. Bizde seçime kadar gece gündüz çalışıp 1 Nisan günü Bismillah deyip şehrimizi kalkındıracağız” diye konuştu.

“Gelir seviyesi yükselince otopark sorunu arttı”

Zeybek konuşmasında, “Şehrimizin nüfusu her geçen gün artıyor. Halkımızın gelir seviyesi de yükselmesinden dolayı işlek caddelerde araç sayısında artış oluyor. Otoparklarımız bundan sonra yer altına değil de, mekanik katlı otoparklar olarak yer üstünde olacaktır. Diğer bir projemizde spor komplesinin içine spor lisesi yapmak olacak. Afyonumuz son yıllarda futbol, basketbol ve voleybolda adını Türkiye’ye duyurdu. Ama spor branşlarında destek olmak için alttan yetişen gençlerimiz yok. Onun için spor lisesini mutlaka ilimize kazandıracağım. Devlet hastanemize uzak olan mahallelere semt poliklinikleri yapıp iç mekân düzenlemesi ve teşrifatı gerçekleştirerek sağlık bakanlığımıza teslim edeceğiz. Diğer projelerimizi zamanla açıklayacağım” ifadelerini kullandı.

“Vatandaşlarımızla birlikte istişare edeceğiz”

Zeybek’ten sonra kısa bir konuşma yapan AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven de mahalle sakinlerine kentsel dönüşüm hakkında bilgiler verdi. Kentsel dönüşümün en kısa sürede başlayacağını ifade eden Yurdunuseven şöyle konuştu; “Geçen günlerde ilimize gelen Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum hemşehrilerimize müjdesini verdi. İmaret Camisinin arka kısmı ve Mısri Mahallesi’nde toplamda 171 Bin metrekarelik alan var. Buralarda oturan vatandaşlarımız var. İlk etapta TOKİ öncülüğünde 500 konut yapılacak. Mahallesinde ev isteyenlere mahallesinde ya da otogarın karşısındaki alandan ev verilecek. Vatandaşlarımızla istişare halinde olacağız. Bakanımız Veysel Eroğlu öncülüğünde tüm ev sahipleriyle bir toplantı yapacağız. Mesela vatandaşın 10 metrekarelik bir arsa var. Bunun fiyatı örneğin 30 TL ediyor. Yeni yapılacak olan ev 120 TL geriye kalan o 90 TL’yi 10 yıl boyunca vatandaşlarımıza kredilendirecek ve ona göre ödeme yapılacak. Şu anda o mahallelerde bir yangın çıksa, maalesef yangın söndürmek için itfaiye araçları giremiyor. O bölgelere güzel projeler çizilecek. Geniş yolları, yeşil alanları, parklar ve okullar olacak şekilde modern bir yerleşim yerler olacak.” Çok sayıda mahalle sakinin ilgi gösterdiği toplantı geç saatlere kadar devam ederken, Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, Milletvekili İbrahim Yurduneseven ve teşkilat üyeleri, mahalleyi gezerek esnaflarla sohbet ettikten sonra mahalleden ayrıldılar.

----------------------------

BİR GÜLER YÜZ HER ŞEYE BEDEL

Dürüst olmak meziyet değil.

Zaten hangi işi yaparsanız yapın dürüst olmak zorundasınız.

Önce insan, sonra yaptığınız iş gelmeli.

Bize öğretilen bu.

Hata yapmayacak mıyız?

Hatasız kul olmaz

Bütün bunlara rağmen, hatalara rağmen iyi insan olmayı hedefleyeceğiz.

Birkaç kez yazdım ama, bir kez daha yazmakta sakınca bulmadım.

İnsanlara iyi davranmak, onlara gülümsemek.

Parasız ve kendinizden bir şey kaybettirmeyecek güzel şeyler.

İyi niyetliyseniz, yüzünüzde de gülümseme varsa, her işte başarılı olursunuz.

Bu anlattıklarıma en güzel siyasi bir örnek İbrahim Yurdunuseven’dir.

Öyle yıllardır tanışıklığımız yok. Çatlasa 10 yıldır tanışır, sohbet ederiz.

O avukat ben gazeteciyken de bildik Yurdunuseven’di, şimdi vekil oldu yine aynı.

Siyasetçinin yüzü gülmeli, Yurdunuseven’in gülüyor,

Yüzünüzde tebessüm, insanların da gönlüne dokunursanız sizden iyisi olmaz diye düşünüyorum.

--------------------------

ZEKERİYE ASLAN, “KKTC’YE SPOR AMBARGOSU MUTLAKA KALKACAK”

AK Parti Milletvekilleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne uygulanan spor ambargosunun kaldırılması için çaba harcıyor. Bu anlamda 20 milletvekili KKTC’ye bir dizi ziyarette bulundu.

Aralarında Afyon eski milletvekili Zekeriya Aslan’ın da bulunduğu heyet, Cumhurbaşkanı ve ilgili bakanlarla toplantılar yaptı.

AK Parti’nin yurt dışına yaptığı ziyaretlerin çoğunda bulunan Zekeriya Aslan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ziyaretine katılan tek eski vekildi.

KKTC’ye uygulanan spor ambargosunun kaldırılması için yoğun çaba harcadıklarını ifade eden

Zekeriya Aslan, “Bu haksız durumu normale çevirmek için çalışmalar yapıyoruz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne spor ambargosu uygulanması asla kabul edilemez. Konuyu ilgili bütün kuruluşlara aktardık, çok yakında çalışmalarımız meyvesini verecek, KKTC her türlü spor müsabakalarında yerini alacaktır diye düşünüyorum” dedi.

----------------------------------

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİNDEN İSCEHİSAR’DA GÖVDE GÖSTERİSİ

İscehisar BBP Partisi ilçe Başkanlığı ve Alperen ocakları Teşkilatlarının Açılışı yapıldı.

İscehisar Büyük Birlik Partisi ve Alperen Ocakları ilçe Teşkilatlarının yeni hizmet binalarının açılışı İscehisarlı vatandaşlar Afyon Büyük Birlik Partisi yöneticilerinin katılımı ile yapıldı.

İscehisar Büyük Birlik Partisi ve Alperen Ocakları ilçe Teşkilatlarının Cumhuriyet Meydanı Belediye 3 nolu iş hanında bulunan teşkilatların açılışında vatandaşlara İlçenin meşhur bükmesi ve lokma tatlısı ikram edildi.

31 Mart Yerel Seçimler öncesi Hoca Efendi Basri Dinç tarafından Kuranı Kerim okunması ile gerçekleştirilen açılışta BBP İscehisar Belediye Başkan Adayı Necati Günsel Bir açılış konuşması yaparak

“Açılışımıza katılan değerli dava arkadaşlarımıza ve Teşkilatımızın açılışına katılarak şeref veren

Değerli Ak Parti, Demokrat Parti, Milliyetçi Hareket Partisi, Saadet Partisi, İyi Parti yetkililerine,

İscehisarlı değerli hemşerilerimize şükranlarımı sunuyorum. Allah hepinizden razı olsun. Burası

İscehisar da İşci, memur, esnaf ,köylü ve mağdur kardeşlerimizin yuvasıdır. Sizlerin her türlü sorunlarınızın ve sıkıntılarınızın her zaman yanında olacağız. Tüm İscehisarlı Hemşerilerimizi Muhsin Yazıcıoğlu’nun davasına sahip çıkmaya ve Partimize Üye olmaya davet ediyorum’’ dedi. ÇOKER “ALLAH BİZE HAYIRLI HİZMETLER YAPMAYI NASİP ETSİN”

Büyük Birlik Partisi Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi Çoker, İscehisar ilçe teşkilatı ve seçim bürosunun açılışında konuşma yaptı. Allah bize hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin diyen Çoker konuşmasında şunları söyledi.

"Şehit ve Ebedi Siyasi liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun yol arkadaşları olarak, aynı azim ve kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz .İşte bugün İscehisar’dayız. İscehisar Belediye Başkan Adayımız Necati Günsel beyin seçim Bürosu ve İlçe Teşkilatımızın ve Alperen Ocak binamızın açılışını gerçekleştirmek için toplanmış bulunmaktayız .İscehisar da Allah bize hayırlı ve Hak’kın razı olacağı hizmetler yapmayı nasip etsin. Necati Başkanımıza Allah Bu dava yolunda güç ve hayırlı hizmet nasip eylesin” dedi.

İscehisar Büyük Birlik Partisi ve Alperen Ocakları ilçe Teşkilatlarının açılışına Cemil Çoker BBP merkez karar yönetim kurulu üyesi, Süleyman çağlar BBP Afyonkarahisar merkez ilçe başkanı, Yönetim kurulu üyeleri Bekir Daldal , Hilmi Sekitmen, İlhami fidan, Kurtuluş Kazak, İscehisar’da 31 Mart yerel seçimlerinde Belediye Başkan Adayı olacak Başkanlar ve Teşkilat mensupları ve İscehisarlı vatandaşlar katılarak BBP Belediye Başkan Adayı Necati Günsel ‘e Hayırlı olsun temennisinde bulundular.

-------------------------------

İGM ÜYESİ OSMAN GÜLLÜ “HER KESİMDEN TAKDİR GÖRDÜK”

5 yıl boyunca çok çalıştı, çabaladı.

Hani derler ya, tek tabanca Bayat ve köylerine yeni yeni yatırımların gelmesi için gecesini gündüzüne kattı.

Tek başına derken yanlış anlaşılmasın, en büyük gayreti gösterenlerden biriydi.

Bayat ilçemizden il genel meclisi üyesi seçilen Osman Güllü, yeniden aday.

Yeniden aday ve yeniden güzel hizmetlerin Bayat’a gelmesi için çaba gösterecek. 5 yıl boyunca Bayat’ın ve köylerinin ne derdi varsa sahip çıktı. Konuyu parti yöneticilerine, milletvekillerine ve İGM Başkanına götürdü.

Birlik ve dayanışma içinde hizmetler verdi. Cana yakın, ağızı laf yapan biridir Osman Güllü.

Yeni dönemde de hizmetlerine aynı şevk ve heyecanla devam etmesini temenni ediyorum. Yerel seçimde İGM’nin yaptığı yatırımlar çok konuşulacak. Bu vesile Osman Güllü’nün hem Bayat merkezinde hem de köylerde sevilip sayıldığını, takdir edildiğini de ifade etmek isterim. İnanmayan, Bayat ve köylerindeki muhtarlara sorsun diyorum.

 
Etiketler: YURDUNUSEVEN-ZEYBEK, ZİYARETLERİNİ, SIKLAŞTIRDI,
Yorumlar
Diğer Yazılar
ALİ ÖZKAYA’DAN 3 FLAŞ MÜJDE VAR
PROJE DEMEK VAAT DEMEK
ŞEHİR İÇİ TRAFİK DERDİNİ AK PARTİ, ALİ ÖZKAYA İLE İLK NEŞTERİ ATTI
PEŞİNDEKİLER AKLIMIZLA ALAY MI EDİYOR?
GÖRÜLEN O Kİ, AFYONUMUZ TAM BİR AYDINLATMA FUKARASI
HAFTAYA KALMIŞ
AFYONSPOR İÇİN GELİNİZ, ZOR OLANI YAPALIM
ŞEVKE DİNAMİT
AFYON’U UÇURACAK PROJELER HANGİ ADAYDAN ÇIKACAK?
AFYON’U UÇURACAK PROJELER HANGİ ADAYDAN ÇIKACAK?
AK Parti Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven
AK Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya
ZEYBEK ADI ŞEHRİ SALLADI
YEREL SEÇİMİN YÜKÜ VEKİLLERİN SIRTINDA
ADAYLARIN BELİRLENMESİNDE VEKİLLERİN ETKİSİ BÜYÜK OLACAK
KÜÇÜK TEMENNİLERİMİZE TERSİNDEN BAKARSAK…
10 YILDIR, HER 10 KASIM’DA
AK PARTİDE İLÇE BAŞKANLARI DOĞAL ADAY SAYILACAK
AK PARTİDE İLÇE BAŞKANLARI DOĞAL ADAY SAYILACAK
ANTENLERİ İYİ ÇALIŞANLARIN ANKET SONUÇLARINDAN HABERİ VAR MIDIR?
VALİ TUTULMAZ, VATANDAŞIN AYAĞINA GİDEREK DİNLİYOR
AK PARTİDE BÜTÜN YOLLAR BURHANETTİN ÇOBAN’A ÇIKIYOR
ÜÇÜ BİR ARADA SEÇİM, NE HAREKETLİ OLUR…
TURİZMLE İLGİSİ OLMAYAN BURDUR’DA VAR YILDIZ OLMAYA ADAY AFYON’DA NEDEN YOK?
YURDUNUSEVEN, “SAĞLIK ÇALIŞANLARI BİZİM BAŞ TACIMIZDIR”
JANDARMANIN GÜLEN YÜZÜ HAMZA ÇÖMEZ ALBAY
Yerel seçimlere 5 ay kaldı. Hareketlilik var ama dene dökmüyor. Laf dedikodu çok da, ortada bir şey yok.
VALİLER KARARNAMESİYLE SEVİNDİK
VALİLER KARARNAMESİYLE SEVİNDİK
AZİM VE SABRIN ADI, AHMET KOCA
BURHANETTİN ÇOBAN-SALİH SEL-BÜLENT ESER-MEHMET ZEYBEK-TURGAY ŞAHİN-MAHMUT KOÇAK-FATİH ÇETİNKAYA
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ÖZKAYA’YA HERKES KESİMDEN TEBRİK YAĞIYOR
YENİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BİNASI ESKİ POLİS OKULUNA YAPILIYOR
ARMONİ-03 RADYO ORTAK YAYININDA ÇOK ŞEY ANLATTIK
2 VALİMİZ HAKKINDA YAZDIĞIMI ANLAMAYANLAR
HAYDİ ZAFER HAFTASINI HEP BİRLİKTE KUTLAYALIM
BÜROKRASİ EN GÜZEL GÜNLERİNİ YAŞIYOR
BAŞKAN ÇOBAN “ORDUEVİ ARAZİSİNE ŞAHANE BİR PARK YAPACAĞIZ”
MİLLETİMİZ, BU KURTULUŞ SAVAŞI DA KAZANACAKTIR
SENEYE TRAFİK YOĞUNLUĞU YOK
SON BİR BAYRAM DAHA SIKIŞIKLIK VAR O KADAR….
VIZ GELİR…
BİZİM DE DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER PARKIMIZ OLACAK DİYORUM
DEMOKRASİ MİTİNGLERİMİZ, AB VE AMERİKAN VATANDAŞINA DERSTİR
UNUTMAYACAĞIZ VE UYANIK OLACAĞIZ
BARO BAŞKANI ŞAHİN’İN BİR 14 AĞUSTOS FANTAZİSİ : DİJİTAL KIYAMET
KURU BİR ALKIŞI ÇOK GÖRENLER…
AFYON’U KUŞ UÇMAZ KERVAN GEÇMEZ HALE GETİRMEK İSTİYORLAR
DOĞRUYA DOĞRU EĞRİYE EĞRİ DEMEK…
BOLVADİN HALKININ KAFASINI KARIŞTIRDILAR
Ulusal Gazeteler
Afyon
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 28.05.2020
Bugün
- 19°
Cuma
- 16°
Cumartesi
- 18°
Afyon

Güncelleme: 28.05.2020
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
Haber Yazılımı